Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою.Хто може звернутися: юридична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Для отримання ліцензії заявник подає до органу ліцензування заяву та необхідний перелік документів.
У заяві про отримання ліцензії повинні міститися такі дані: найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код заявника; вид господарської діяльності, зазначений у частині першій статті 2 Закону України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор", на провадження якого здобувач ліцензії має намір одержати ліцензію; вид ліцензії, що має намір отримати заявник; інформація про правові підстави для використання онлайн-системи організатора азартних ігор; інформація про бренд організатора азартних ігор, що планується використовувати для організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів.
У структурі власності здобувача ліцензії та інформації про кінцевого бенефіціарного власника здобувача ліцензії, який є юридичною особою, в тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, що додається до заяви, має міститися інформація: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності у здобувача ліцензії кінцевого бенефіціарного власника, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, подається обґрунтована причина його відсутності. Така структура власності подається за формою згідно з додатком 8 Ліцензійних умов.
Документи для отримання ліцензії можуть бути подані до органу ліцензування за вибором здобувача ліцензії:
- нарочно;
- поштовим відправленням з описом вкладення;
- в електронній формі з оформленням згідно з вимогами законодавства у сфері електронного документообігу.
Документи, що складаються здобувачем ліцензії або ліцензіатом відповідно до Ліцензійних умов, повинні бути викладені державною мовою та підписані здобувачем ліцензії чи ліцензіатом або особою, уповноваженою представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або особою, яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності.
У разі оформлення документів на паперовому носії вони складаються за допомогою друкувальних засобів або оформлюються рукописним способом (друкованими літерами, чітко та розбірливо, виправлення не допускаються). Сторінки багатосторінкових документів нумеруються, прошиваються, засвідчуються підписом уповноваженої особи та скріплюються печаткою здобувача ліцензії, ліцензіата (за наявності).
Документи, що подаються в електронній формі, оформлюються згідно з вимогами законодавства у сфері електронного документообігу.
Документи, видані відповідно до законодавства іноземної держави, повинні бути легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено міжнародними договорами. Документ, викладений іноземною мовою, повинен бути перекладений на державну мову із засвідченням вірності перекладу з однієї мови на іншу або підпису перекладача в установленому законодавством порядку.