Видача експлуатаційного дозволу з переробки неїстівних продуктів
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою.Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Експлуатаційний дозвіл видається на потужності (об'єкти) у разі провадження діяльності з виробництва та обігу неїстівних продуктів тваринного походження або виробництва, змішування та приготування лікувальних кормів. Дозвіл видається для провадження діяльності на визначених власником потужностях (об'єктах), що розташовані за однією адресою.
Оператори потужностей (об'єктів), які провадять діяльність з виробництва, змішування та приготування кормів з використанням м'ясо-кісткового борошна та інших продуктів від жуйних тварин, що можуть спричинити захворювання тварин на губчастоподібну енцефалопатію або її іншу форму, що передається, повинні мати окрему потужність (об'єкт) та отримати експлуатаційний дозвіл на провадження такої діяльності з метою запобігання перехресному зараженню кормів, призначених для жуйних тварин, зазначених продуктів від жуйних тварин та мінімізації ризику в разі ненавмисного включення таких продуктів до складу даних кормів.
Умовою для видачі експлуатаційного дозволу є дотримання оператором потужностей положень Закону України "Про ветеринарну медицину", ветеринарно-санітарних заходів та технічних регламентів.
Для отримання експлуатаційного дозволу юридична особа або фізична особа - підприємець подає в дозвільний центр заяву, до якої додається довідка про здатність провадити відповідну діяльність, в якій зазначається інформація про наявність кваліфікованого персоналу, технологічного обладнання, перелік товарів, що виготовляються або реалізуються, за підписом такої особи, а також у разі провадження діяльності з:
переробки неїстівних продуктів тваринного походження - перелік таких продуктів;
виробництва, змішування та приготування лікувальних кормів - перелік таких лікувальних кормів.
Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто керівником юридичної особи або фізичною особою - підприємцем чи уповноваженою особою або надсилаються рекомендованим листом з описом вкладення. Заява на отримання адміністративної послуги може подаватись у письмовій, усній чи електронній формі (на електронну пошту територіального органуДержпродспоживслужби за місцем розташування потужності (обʼєкта), контактна інформація за посиланням: (https://is.gd/l2gwWi).
На підставі заяви та документів керівник державного органу ветеринарної медицини видає наказ та призначає державних ветеринарних інспекторів для проведення інспектування потужностей (об'єктів) з метою встановлення їх відповідності положенням Закону України "Про ветеринарну медицину", ветеринарно-санітарним заходам та технічним регламентам. Строк проведення інспектування не повинен перевищувати 10 робочих днів від дня надходження заяви та документів.
У разі прийняття рішення про відмову у видачі експлуатаційного дозволу, операторові потужностей надсилається протягом десяти робочих днів повідомлення про прийняте рішення з обґрунтуванням підстави.