Видача дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).Хто може звернутися: фізична особа, фізична особа-підприємець
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Радіочастотний орган спеціального користувача радіочастотного ресурсу України, який планує або для якого планується ввезення з-за кордону на територію України радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення, в установленому порядку звертається до Генерального штабу Збройних Сил із заявою про видачу дозволу.
Заява про видачу дозволу реєструється у Генеральному штабі Збройних Сил в день її надходження. Після надходження заяви про видачу дозволу перевіряється належність заявлених типів радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення до таких, що можуть застосовуватися на території України.
Рішення про видачу дозволу чи відмову в його видачі приймається протягом десяти робочих днів з дня надходження заяви.
Дозвіл видається за формою згідно з додатком 1 Порядку видачі дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення Генеральним штабом Збройних Сил спеціальним користувачам радіочастотного ресурсу України та суб’єктам господарювання, що здійснюють ввезення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення на територію України в інтересах спеціальних користувачів, за переліком згідно з додатком 2 до цього Порядку.
Не допускається видача дозволу на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв спеціального призначення, якщо вони мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або визнаної державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.
Відмова у видачі, переоформлення дозволу, видача його дубліката здійснюються відповідно до вимог статті 41 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.