Будівельний паспорт забудови земельної ділянки
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою чи заповнивши заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://diia.gov.ua/services/vidacha-budivelnogo-pasporta.Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Забудова ділянки на підставі будівельного паспорту можлива якщо: площа будинку не перевищує 500 м2; кількість поверхів будинку не перевищує 2-х (не враховуючи мансарду). Будівельний паспорт може передбачати також вимоги до розташування та будівництва на земельній ділянці господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.
Видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал електронних послуг (за можливості).
Будівельний паспорт видається уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження зави та відповідного пакета документів.
Заява на видачу будівельного паспорта подається згідно додатку 1 до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки за формою: https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/16/f357506n92.doc
До ескізних намірів забудови, які додаються до заяви, відносяться місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо.
Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів до яких входять: пакет документів, наданий замовником; схема забудови земельної ділянки; пам’ятка замовнику будівництва.