Включення до Державного реєстру виборців
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.Хто може звернутися: фізична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Державного реєстру виборців, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.
Особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може особисто звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою.
У заяві необхідно зазначити прізвище; власне ім’я (усі власні імена); по батькові; дата народження; місце народження; унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (якщо така інформація внесена до документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України); виборча адреса виборця, визначена відповідно до статті 8 цього Закону; номер виборчої дільниці, до якої віднесений виборець;відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно (за наявності підстав).
Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно (за наявності підстав) зазначаються у заяві, яка подається разом з документом (копією документа), що підтверджує відповідний факт.
Заява, надіслана з використанням мережі Інтернет, повинна містити адресу електронної пошти, на яку заявнику може бути надіслано повідомлення.