Паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм особі, яка набула громадянства України
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.Хто може звернутися: фізична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Підставою для отримання адміністративної послуги є набуття громадянства України та досягнення 14 річного віку.
У разі набуття громадянства України та досягнення 14–річного віку громадянин України з метою подання документів та заяви-анкети для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше звертається особисто відповідно до зареєстрованого місця проживання до територіального підрозділу ДМС.
Якщо особа визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, документи та заява-анкета подаються одним із її законних представників (одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників).
Якщо місце проживання особи не зареєстровано, документи та заява-анкета подаються до територіального підрозділу ДМС за місцем фактичного проживання в Україні, або за останнім зареєстрованим місцем проживання.
Внутрішньо переміщена особа подає документи та заяву-анкету до територіального підрозділу ДМС за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Бездомна особа подає заяву-анкету та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем майбутньої реєстрації її місця проживання.
Якщо особа, яка відбуває покарання в установах виконання покарань або перебуває на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу, документи подаються через уповноважену особу адміністрації відповідної установи чи закладу до територіального підрозділу ДМС за місцем розташування адміністрації відповідної установи або закладу.
Для подання документів особою, яка у зв’язку з тривалим розладом здоров’я не може пересуватися самостійно, за зверненням такої особи або її законного представника, оформленим у письмовій формі, здійснюється виїзд працівника територіального підрозділу ДМС за місцем проживання особи або за місцем перебування особи у закладі охорони здоров’я.
Заява-анкета оформлюється та подається за встановленим зразком https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/78/f436841n67.doc .
До заяви-анкети також додається довідка про реєстрацію особи громадянином України згідно з формою 44, затвердженою наказом МВС № 715 від 16.08.2012, та документ, до якого вона видана.
Також додається довідка про реєстрацію місця проживання особи або довідку про зняте місце проживання (за зразками наведеними у додатках 13, 16 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ № 207 від 02.03.2016) або довідка про реєстрацію місця проживання (видану до 04.04.2016 за зразком наведеним у додатку 11 до Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних документів, затвердженого наказом МВС від 22.11.2012 № 1077). Якщо особа не була зареєстрована на території України довідка про реєстрацію місця проживання не надається.
Особам, які набули громадянства України за кордоном, потрібно також подати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.