Кваліфікація когенераційної установки
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).Хто може звернутися: юридична особа, фізична особа-підприємець
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Кваліфікацію когенераційної установки проводить Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України на безоплатній основі.
Заявником кваліфікації є власник (користувач) когенераційної установки або уповноважена ним особа.
Для проведення кваліфікації заявник подає до Держенергоефективності заяву, технічну інформацію про когенераційну установку, яка експлуатується або яка вперше введена в експлуатацію, а у разі звернення уповноваженої власником (користувачем) особи подається також документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені власника (користувача).
До технічної інформації про когенераційну установку (далі – ТІ) додаються функціональна схема когенераційної установки та її стислий опис (пункт 4 ТІ), розрахунок коефіцієнта використання теплоти палива (розрахунок КВТП) та завірені власником (користувачем) когенераційної установки або уповноваженою особою копії режимних карт, складені за результатами режимно-налагоджувальних робіт та випробувань когенераційної установки на експлуатаційних режимах (примітки до ТІ).
За результатами розгляду протягом 30 календарних днів поданої заявником технічної інформації про когенераційну установку Держенергоефективності приймає рішення про видачу або відмову у видачі свідоцтва про кваліфікацію когенераційної установки.
На час воєнного стану в Україні строк надання адміністративної послуги зупиняється та поновлюється у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території Україн