Державна реєстрація інноваційних проектів
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Рішення про державну реєстрацію інноваційного проекту приймається Міністерством освіти і науки України на підставі висновку організації з проведення експертизи інноваційних проектів.
Строк розгляду проекту, поданого для державної реєстрації як інноваційного, не повинен перевищувати шість місяців від дати його прийняття.
Заявник для проведення експертизи має право запропонувати експертну організацію, яка має право на проведення наукової і науково-технічної експертизи.
У разі коли документи подано не в повному обсязі, Міністерство освіти і науки України повертає їх заявнику протягом п’яти робочих днів з моменту реєстрації із зазначенням причини повернення.
Експертиза інноваційного проекту проводиться експертною організацією відповідно до Закону України “Про наукову та науково-технічну експертизу” та порядку, затвердженого Міністерством освіти і науки України, за рахунок коштів заявника у строк, визначений договором про її проведення.
Висновок експертної організації чинний протягом строку, визначеного договором про проведення експертизи.
У разі позитивного висновку експертизи підрозділ, визначений Міністерством освіти і науки України для кваліфікування інноваційних проектів, протягом місяця після його надходження з експертної організації розглядає інноваційний проект та готує рішення про кваліфікування його інноваційним або пріоритетним інноваційним затверджується наказом МОН.
За наявності позитивного висновку експертної організації Міністерство освіти і науки України у п’ятиденний строк приймає рішення про кваліфікування проекту як інноваційного або пріоритетного інноваційного та проводить його державну реєстрацію і вносить проект до Державного реєстру інноваційних проектів, який ведеться на паперовому та електронному носіях і складається з кваліфікаційних розділів - “Інноваційні проекти” та “Пріоритетні інноваційні проекти”.
Одночасно з внесенням інноваційного (пріоритетного інноваційного) проекту до Державного реєстру інноваційних проектів Міністерство освіти і науки України видає заявнику свідоцтво про державну реєстрацію інноваційного проекту або про державну реєстрацію пріоритетного інноваційного проекту за встановленою формою.