Акредитація закладу охорони здоров’я
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).Хто може звернутися: юридична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Для проходження акредитації заклад охорони здоров'я подає заяву про проведення акредитації, оформлену згідно з Додатком 1 до Порядку акредитації закладу охорони здоров'я, та документи згідно з переліком обов’язкових документів, що додаються до заяви про проведення акредитації.
Акредитація закладу охорони здоров’я здійснюється при наявності ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів, крім активних фармацевтичних інгредієнтів.
Головна акредитаційна комісія при МОЗ України проводить акредитацію закладів державної форми власності, комунальної форми власності, що надають третинну медичну допомогу, та приватної форми власності, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.
Акредитаційні комісії створені при структурних підрозділах з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій проводять акредитацію закладів комунальної форми власності, що надають первинну та вторинну медичну допомогу, та приватної форми власності, що надають первинну медичну допомогу.
На період дії воєнного стану в Україні акредитація закладів охорони здоров’я не проводиться.
Акредитаційні сертифікати, строк дії яких закінчується в період дії воєнного стану або закінчився за три місяці до дня введення воєнного стану, продовжують діяти протягом 12 місяців з дня припинення або скасування воєнного стану.