Рішення про вибуття зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).Хто може звернутися: фізична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Вихованці проживають і виховуються у дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку. Після досягнення 18-річного віку такі особи у разі продовження навчання в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можуть за їх вибором продовжити проживати і виховуватися у цьому дитячому будинку сімейного типу до закінчення відповідних закладів освіти.
Особи з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, за їх вибором можуть продовжити проживати і виховуватися у дитячому будинку сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку незалежно від того, чи навчаються вони у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.
Причиною вибуття дитини-вихованця з дитячого будинку сімейного типу може також бути повернення вихованця рідним батькам, усиновлення дитини, встановлення опіки або піклування над дитиною, виникнення несприятливих умов для виховання дитини тощо.
За наявності певної причини, місцевим органом виконавчої влади приймається рішення про вибуття дитини з дитячого будинку сімейного типу. Саме з дати прийняття такого рішення дитина вважається такою, що вибула із сім'ї, припиняється виплата державної соціальної допомоги на дитину та передається відповідальність за життя і здоров'я дитини.