Пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу
Як отримати і що для цього потрібно
Де отримати
Як замовити послугу
Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою.Хто може звернутися: фізична особа
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Умови і випадки надання
Для призначення пільг з придбання палива і скрапленого газу особи звертаються до управлінь праці та соціального захисту населення районних, районних в місті Києві державних адміністрацій за місцем проживання з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.
Для окремих категорій пільговиків пільги надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. При цьому пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу не надаються, якщо:
- заявник не перебуває на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги;
- для опалення будинку використовується природний газ або електрична енергія.
Особам, які проживають у будинках без центрального опалення і мають статуси:
учасника бойових дій - 75%;
особи з інвалідністю внаслідок війни - 100%;
членів сімей загиблих - 50%.
Пільги надаються на придбання: скраплений газ; дрова; вугілля; вугільні брикети; паливо пічне побутове; гас освітлювальний; торф паливний кусковий; торф’яні брикети.
Пільги надаються незалежно від виду житла та форми власності на нього.
На одне домогосподарство видається 1 тонна твердого палива на рік та 1 балон скрапленого газу/рік.
Місцеві органи влади мають право встановлювати збільшені норми на придбання твердого та рідкого палива для осіб, які мають право на пільги.